Leden algemene vergadering
Anja Dehennin anja.dehennin@nebulasbikers.com Vice-secretaris
Thierry Verbeke Vice-penningmeester
Peter Rooms alias “PDG” Voorzitter Penningmeester
Hilde Cleemput Secretaris
MV Nebulasbikers Vinderhoute VZW heeft een aantal werkende leden. Dit zijn de stichters én de leden die door het daarvoor aangestelde orgaan zijn opgenomen in de algemene vergadering. Deze werkende leden - ook effectieve leden genoemd - hebben onder andere het recht om de algemene vergadering bij te wonen en hebben ook stemrecht. Je kan zeggen dat de werkende leden zich engageren om zich actief in te zetten voor het bestaan van MV Nebulasbikers Vinderhoute VZW.
Rudi Valcke rudi.valcke@nebulasbikers.com Materiaalmeester
Alwin Sluiter alwin.sluiter@nebulasbikers.com Vice-materiaalmeester
Leden algemene vergadering
Anja Dehennin											anja.dehennin@nebulasbikers.com •	Vice-secretaris Thierry Verbeke •	Vice-penningmeester thierry.verbeke@nebulasbikers.com hilde.cleemput@nebulasbikers.com christophe.claeys@nebulasbikers.com peter.rooms@nebulasbikers.com Christophe Claeys •	Lid algemene vergadering Peter Rooms alias “PDG” •	Voorzitter •	Penningmeester Hilde Cleemput •	Secretaris Afbeelding volgt...
MV Nebulasbikers Vinderhoute VZW heeft een aantal werkende leden. Dit zijn de stichters én de leden die door het daarvoor aangestelde orgaan zijn opgenomen in de algemene vergadering. Deze werkende leden - ook effectieve leden genoemd - hebben onder andere het recht om de algemene vergadering bij te wonen en hebben ook stemrecht. Je kan zeggen dat de werkende leden zich engageren om zich actief in te zetten voor het bestaan van MV Nebulasbikers Vinderhoute VZW.